Komentář: Co se změnilo?

Dříve mi lékař při virovém onemocnění říkal, ať tělo podpořím, aby dokázalo s infekcí bojovat. Dříve mi říkali, že když se cítím nemocný, ať zůstanu doma v posteli. Dříve mi říkali, že je potřeba, abych hodně větral a dýchal čerstvý vzduch, abych se rychleji uzdravil. Dříve mi říkali, že kolem nás je spousta virů a bakterií, které jsou pro mě důležité, protože se díky nim stávám odolnějším. Dříve mi říkali, že kůže je součástí imunitního systému. Dříve mi říkali, že vydechuju látky, které tělo už nepotřebuje. Dnes slyším, že i když se cítím dobře, tak mám zůstat doma. Dnes mi říkají, že když se cítím nemocný, mám zachytit, co vydechnu a znovu vdechovat. Dnes mi říkají, abych si ničil imunitní systém pravidelnou dezinfekcí kůže. Chci být zdravý, proto se budu spoléhat na svůj imunitní systém. Mám rád svoje okolí a proto nikoho nenutím nosit roušku.

Viry zde byly jsou a budou. Život je dle mého názoru zodpovědnost každého člověka. Ten, kdo skáče na med politikům a uvěří, že se o něj postará někdo jiný než on sám, dobrovolně předává obrovskou moc k manipulaci se sebou samým. Chcete se dusit pod rouškou? Prosím. Chcete si potírat ruce chemií? Prosím. Máte na současnou situaci jiný názor než já? Prosím, budu jej respektovat, ať je jakýkoliv. Budu však moc rád, když budete respektovat ten můj.

V určitých bodech vyjadřuji souhlasný názor s panem plukovníkem Prymulou ( Dřívější citace níže ).

Roušky jsou k hovnu.

a pokud nejsou k hovnu, tak jsou k tomu, aby někdo mohl manipulovat s populací

zdroj: Facebook, https://www.denik.cz/z_domova/prymula_praseci_chripka20090429.html, https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/lide-skupovali-rousky-ty-ale-pred-chripkou-neochrani-tvrdi-odbornici.A090509_123125_domaci_anv